Naše společnost AUTOSKLO JC, která sídlí v Praze 9, pro Vás nabízí výměny autoskel a také jejich opravy scelováním.

Protože si zakládáme na spokojenosti zákazníků, dodáváme pouze prověřená značková autoska společnoctí AGC-Splintex, Sekurit, Pilkington, Guardian nebo PGW.

Kvalita autosklo JC na 1.místě

Naše společnost Autosklo JC vždy dávala největší důraz na kvalitu prováděných služeb při péči o Váš automobil. Již od založení v roce 2000 se držíme hesla: „ Jen spokojený zákazník přijde znovu a přivede nové zákazníky“. O tom, že se nám toto heslo daří naplňovat svědčí neustále se rozšiřující počet našich zákazníků, který se k nám pravidelně vracejí. Díky neustále se rozrůstajícímu skladu autoskel můžeme každého zákazníka uspokojit ve velice krátké době. Odbornost naší firmy je garantována nejen dlouhodobými zkušenostmi, ale i pravidelným školením nových technologií v našem oboru. Vaše autosklo je naše vizitka.

Spolupracujeme se společnostmi ALD Automotive , Motorsport , Hymer obytné vozy, SONAX , HFS s.r.o. , Aryja , Ditex international transport .Autopujčovna DUCAR , Auto Steiner , Auto Credo , DRACAR, Autobazar Janata , Auto Skládal ,Kite-Repair, 3B Tip s.r.o. , Dr. Baguette ,  STK Pro-M s.r.o. , Ski a Bike Centrum Radotín, Kite RepairŠkola na draka.cz, Evropou karavanem.cz

Přesvědčte se sami na automobylových fórech: www.xsara.cz  www.ford-galaxy.cz

Váš vůz bude přesklen týž den.

Pojistné události

crossmenu